Opel Crossland X
1.2 Turbo 110PK 120 Jaar Edition airco|tel|pdc|lmv16
Direct kopen, basisprijs: € 10.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.950,-
LEASEPRIJS: € 180,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Crossland X |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo 110PK 120 Jaar Edition airco|tel|pdc|lmv16 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 juli 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 43.443 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZR-955-T |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 646 kg |
| Gewicht: | 1.134 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 1.605 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.780 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 840 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Andere dakkleur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Sportvelgen
- Warmtewerende voorruit
- lichtmetalen velgen
- Spoiler
- zonwerend glas
- Infotainment
- Bluetooth Streaming
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Dorpelstrips met "OPEL"
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Opbergpakket
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Achterspoiler in kleur carrosserie
- Anti Blokkeer Systeem
- Audiobediening op stuur
- Bekerhouders voor
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- BOVAG-Garantie
- Buitenspiegels in kleur van carrosserie
- Bumpers in kleur carrosserie
- Comfortuitrusting
- Coming / Leaving home functie
- Dealeronderhouden
- Dorpellijsten in portieropeningen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Kaartleeslamp voor
- Mobiele telefoon met Bluetooth
- Multifunctioneel stuur
- Multimediasysteem
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Passagiersairbag
- Reservewiel, thuiskomer
- Rokersvrije auto
- Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar
- USB
- Velgen Alu, 16 inch
- Verkeersborden detectie
- Zij airbag(s) voor